Apie mus

UAB „Gelžbetoninės kosntrukcijos“ – Šiaulių regiono statybos pramonėje gerai žinoma įmonė. Kiekvienam statomam statybos objektui prireikia bendrovės gaminamos produkcijos. Įmonė įsikūrusi pačiame Šiaulių mieste, adresu Sodo 20a, ir jau 30 metų pelningai ir kokybiškai
vykdo savo veiklą. Bendrovės oficiali įkūrimo data laikoma 1994 metų vasario 15 diena. UAB „Gelžbetoninės konstrukcijos“ yra Statybos industrijos asociacijos narė. Visam technologiniam procesui kontroliuoti bendrovėje veikia kokybės vadybos sistema pagal ISO 9001 standartą.

Dėka jauno, iniciatyvaus ir kvalifikuoto įmonės vadovaujančio personalo ir patyrusių darbuotojų pastoviai auga gamybos apimtys ir produkcijos kokybė. Kaip pagrindinį tikslą bendrovė išskiria – teikti rinkai kokybiškus gaminius, užtikrinti, kad klientų užsakymai būtų laiku ir kokybiškai atlikti. Kiti bendrovės tikslai: gerinti gelžbetoninių gaminių kokybę, laikantis galiojančių standartų ir kokybės valdymo sistemos reikalavimų, diegti pažangias gamybines technologijas, tobulinti technologinius procesus, kelti darbuotojų profesionalumą, tobulinti kokybės valdymo sistemą, didinti jos rezultatyvumą.
Karjera

Ieškome naujų komandos narių

Savo Gyvenimo aprašymą siųskite el. paštu: info@gelzbetonineskonstrukcijos.lt

Dėka jauno, iniciatyvaus ir kvalifikuoto įmonės vadovaujančio personalo ir patyrusių darbuotojų pastoviai auga gamybos apimtys ir produkcijos kokybė.